Alexander Farén
|
BK Karma |
Fredagen den 11 oktober 18:30
|
Anders Bentzer
|
Sandvikens AIK BK |
Onsdagen den 9 oktober 18:30
|
Anders Norrvik
|
Sundbybergs IK |
Fredagen den 1 november 19:00 Lördagen den 2 november 12:00
|
Andreas Holm
|
BK Ax |
Fredagen den 11 oktober 18:30 Lördagen den 12 oktober 10:00 Lördagen den 2 november 12:00
|
Annika Kilander
|
BK Prime Sthlm |
Fredagen den 11 oktober 18:30 Lördagen den 12 oktober 10:00 Lördagen den 2 november 12:00
|
Anton Ahlén Resare
|
IKW/Köping BK |
Lördagen den 5 oktober 13:00 Söndagen den 6 oktober 11:00
|
Benny Skogsberg
|
Delta 72 |
Onsdagen den 9 oktober 18:30 Onsdagen den 23 oktober 18:30
|
Bert-Ola Ekenstedt
|
Sanna BK |
Lördagen den 12 oktober 10:00
|
Björn Lundin
|
Sandvikens AIK BK |
Onsdagen den 9 oktober 18:30 Onsdagen den 23 oktober 18:30
|
Carina Jäder
|
Sandvikens AIK BK |
Lördagen den 12 oktober 10:00
|
Carl Örjan Morén
|
Rigel/Domnarvets BS |
Söndagen den 6 oktober 11:00
|
Carmelo Jordá
|
BK 66 |
Onsdagen den 30 oktober 18:30
|
Curt Eriksson
|
Delta 72 |
Fredagen den 1 november 16:00
|
Daniel Johansson
|
Ludvika BK |
Söndagen den 13 oktober 11:00 Onsdagen den 23 oktober 18:30
|
Daniel Pierrou
|
Sandvikens AIK BK |
Fredagen den 11 oktober 18:30 Söndagen den 13 oktober 11:00
|
Daniel Wahlgren
|
Gävle KK |
Onsdagen den 23 oktober 18:30
|
Dennis Andersson
|
BK Karma |
Söndagen den 6 oktober 14:00
|
Emil Brunn Ramstedt
|
BK Karma |
Lördagen den 5 oktober 10:00 Lördagen den 5 oktober 13:00 Onsdagen den 30 oktober 18:30
|
Emma Forss
|
B-K Eva |
Fredagen den 11 oktober 18:30 Lördagen den 12 oktober 10:00
|
Emma Hellström
|
Sandvikens AIK BK |
Lördagen den 12 oktober 13:00
|
Erika Svensson
|
B-K Eva |
Söndagen den 6 oktober 11:00 Söndagen den 6 oktober 14:00
|
Ewa Nyholm
|
Gävle KK |
Lördagen den 5 oktober 13:00
|
Ewa-Lena Bichsel
|
Sandvikens AIK BK |
Onsdagen den 23 oktober 18:30 Onsdagen den 30 oktober 18:30 Fredagen den 1 november 19:00
|
Filip Wilhelmsson
|
BK Kaskad |
Fredagen den 1 november 16:00 Fredagen den 1 november 19:00 Lördagen den 2 november 12:00
|
Gunnar Cednert
|
Warpen BK |
Lördagen den 12 oktober 13:00
|
Gunnar Persson
|
Edsbyns BK |
Lördagen den 12 oktober 13:00
|
Gustav Sundberg
|
Gävle KK |
Fredagen den 11 oktober 18:30 Söndagen den 13 oktober 11:00
|
Göran Jans
|
BK Granen |
Söndagen den 27 oktober 12:00 (Minst 8st för att denna ska bli av)
|
Hanna Hillman
|
BK Prime Sthlm |
Onsdagen den 30 oktober 18:30
|
Hans Bergman
|
Sandvikens AIK BK |
Fredagen den 1 november 16:00
|
Hasse Olsson
|
BK Glam |
Lördagen den 5 oktober 13:00
|
Helena Embretzén
|
Edsbyns BK |
Söndagen den 13 oktober 11:00
|
Helene Fischbach
|
BK Prime Sthlm |
Fredagen den 11 oktober 18:30 Lördagen den 12 oktober 10:00 Lördagen den 2 november 12:00
|
Håkan Larsson
|
Sandvikens AIK BK |
Söndagen den 6 oktober 11:00 Söndagen den 6 oktober 14:00 Onsdagen den 23 oktober 18:30
|
Håkan Malm
|
Edsbyns BK |
Fredagen den 1 november 19:00
|
Ingela Gruvsjö-Bergling
|
BK Granen |
Fredagen den 11 oktober 18:30
|
Ingolf Lundevall
|
BK Rättvik |
Onsdagen den 30 oktober 18:30
|
Jan Sundberg
|
Sandvikens AIK BK |
Söndagen den 6 oktober 11:00 Onsdagen den 9 oktober 18:30 Fredagen den 11 oktober 18:30
|
Jennie Sjöberg
|
Sandvikens AIK BK |
Onsdagen den 23 oktober 18:30
|
Jessica Lindqvist
|
Sandvikens AIK BK |
Fredagen den 1 november 16:00
|
Jhonny Johansson
|
Team Partille BC |
Fredagen den 1 november 19:00
|
Jimmy Näsman
|
Skövde AIK BK |
Lördagen den 5 oktober 10:00
|
Johan Andersson
|
Sandvikens AIK BK |
Onsdagen den 9 oktober 18:30 Onsdagen den 30 oktober 18:30
|
Johan Krusell
|
BK 66 |
Onsdagen den 30 oktober 18:30 Fredagen den 1 november 19:00
|
Johanna Green
|
BK 66 |
Onsdagen den 30 oktober 18:30
|
Johanna Johansson
|
Team X-Calibur BK |
Fredagen den 1 november 19:00
|
John Erik Mårtensson
|
Warpen BK |
Lördagen den 12 oktober 13:00 Söndagen den 13 oktober 11:00 Onsdagen den 23 oktober 18:30
|
Jonatan Sundin
|
Delta 72 |
Söndagen den 13 oktober 11:00
|
Jonathan Hallberg
|
Team Clan Nässjö BK |
Fredagen den 1 november 16:00 Fredagen den 1 november 19:00
|
Jouni Kemppainen
|
BK Karma |
Söndagen den 13 oktober 11:00 Lördagen den 2 november 12:00
|
Jussi Viitamäki
|
BK Granen |
Onsdagen den 9 oktober 18:30 Onsdagen den 30 oktober 18:30
|
Katrin Fahlström
|
Hammarby IF BF |
Söndagen den 27 oktober 12:00 (Minst 8st för att denna ska bli av) Lördagen den 2 november 12:00
|
Kenneth Karlsson
|
Warpen BK |
Fredagen den 1 november 16:00
|
Kim Nordin
|
BK Triss |
Fredagen den 11 oktober 18:30 Söndagen den 13 oktober 11:00 Lördagen den 2 november 12:00
|
Kjell Wikström
|
BK Karma |
Lördagen den 5 oktober 10:00 Lördagen den 5 oktober 13:00
|
Krister Lindström
|
Sandvikens AIK BK |
Onsdagen den 9 oktober 18:30 Onsdagen den 30 oktober 18:30
|
Kristina Johansson
|
Sandvikens AIK BK |
Lördagen den 5 oktober 13:00 Lördagen den 12 oktober 13:00 Onsdagen den 23 oktober 18:30
|
Lars Karlsson
|
Bodens BS |
Lördagen den 12 oktober 10:00 Söndagen den 13 oktober 11:00
|
Lars Lindbäck
|
BK Kaskad |
Fredagen den 1 november 16:00 Fredagen den 1 november 19:00
|
Lars-Göran Ericsson
|
Delta 72 |
Onsdagen den 9 oktober 18:30
|
Lars-Olov Andersson
|
Sandvikens AIK BK |
Onsdagen den 9 oktober 18:30 Onsdagen den 30 oktober 18:30
|
Lasse Bäcklund
|
Warpen BK |
Fredagen den 1 november 16:00 Fredagen den 1 november 19:00
|
Lena Bark
|
Österbo BK |
Fredagen den 1 november 16:00
|
Lena Bergman
|
Sandvikens AIK BK |
Söndagen den 13 oktober 11:00
|
Leo Ornered
|
Stureby BK |
Söndagen den 27 oktober 12:00 (Minst 8st för att denna ska bli av)
|
Linda Johansson
|
Sanna BK |
Lördagen den 12 oktober 10:00
|
Lisskulla Annasdotter
|
BK Granen |
Söndagen den 27 oktober 12:00 (Minst 8st för att denna ska bli av)
|
Lukas Andersson
|
BK Karma |
Söndagen den 6 oktober 14:00
|
Magnus Andersson
|
Sandvikens AIK BK |
Onsdagen den 23 oktober 18:30
|
Marcus Hallenberg
|
Delta 72 |
Onsdagen den 30 oktober 18:30
|
Marcus Henriksson
|
BK Kaskad |
Fredagen den 1 november 16:00 Fredagen den 1 november 19:00
|
Marcus Jonsson
|
Österbo BK |
Fredagen den 1 november 16:00 Lördagen den 2 november 12:00
|
Marcus Lindskog
|
Rigel/Domnarvets BS |
Söndagen den 6 oktober 11:00
|
Margaretha Schöning
|
Warpen BK |
Fredagen den 1 november 16:00
|
Maria Arnöman
|
Sandvikens AIK BK |
Onsdagen den 9 oktober 18:30 Onsdagen den 23 oktober 18:30 Söndagen den 27 oktober 12:00 (Minst 8st för att denna ska bli av) Lördagen den 2 november 12:00
|
Maria Nylund
|
Warpen BK |
Fredagen den 1 november 16:00
|
Markus Gustafsson
|
Sandvikens AIK BK |
Onsdagen den 9 oktober 18:30 Fredagen den 11 oktober 18:30
|
Mats Holm
|
Sandvikens AIK BK |
Söndagen den 27 oktober 12:00 (Minst 8st för att denna ska bli av) Onsdagen den 30 oktober 18:30 Fredagen den 1 november 16:00
|
Mattias Blomqvist
|
BK Enjoy |
Lördagen den 5 oktober 10:00 Lördagen den 5 oktober 13:00
|
Michael Björkqvist
|
Sandvikens AIK BK |
Onsdagen den 23 oktober 18:30 Onsdagen den 30 oktober 18:30
|
Michael Sonefors
|
Warpen BK |
Lördagen den 12 oktober 13:00 Onsdagen den 23 oktober 18:30
|
Mikael Alfredsson
|
BK Karma |
Onsdagen den 30 oktober 18:30
|
Mikael Berg
|
BK Klossen |
Söndagen den 13 oktober 11:00
|
Mikael Blomqvist
|
BK Enjoy |
Lördagen den 5 oktober 10:00 Lördagen den 5 oktober 13:00
|
Mikael Jansson
|
Sandvikens AIK BK |
Söndagen den 27 oktober 12:00 (Minst 8st för att denna ska bli av)
|
Mikael Wahlbäck
|
Sandvikens AIK BK |
Onsdagen den 23 oktober 18:30 Onsdagen den 30 oktober 18:30
|
Moa Jonsson
|
Sandvikens AIK BK |
Lördagen den 5 oktober 10:00 Fredagen den 1 november 19:00 Lördagen den 2 november 12:00
|
Natalie Burman
|
Sandvikens AIK BK |
Onsdagen den 9 oktober 18:30 Fredagen den 1 november 16:00 Lördagen den 2 november 12:00
|
Niclas Matikainen
|
Gävle KK |
Fredagen den 11 oktober 18:30 Lördagen den 2 november 12:00
|
Niclas Persson
|
BK Karma |
Lördagen den 5 oktober 10:00 Lördagen den 5 oktober 13:00
|
Nille Wiklander
|
BK Träffen |
Lördagen den 5 oktober 10:00
|
Patrik Fahlström
|
BK Klossen |
Söndagen den 27 oktober 12:00 (Minst 8st för att denna ska bli av) Fredagen den 1 november 19:00 Lördagen den 2 november 12:00
|
Peder Jacobsson
|
IFK Umeå |
Söndagen den 27 oktober 12:00 (Minst 8st för att denna ska bli av)
|
Per Lindgren
|
Sandvikens AIK BK |
Onsdagen den 9 oktober 18:30 Fredagen den 11 oktober 18:30
|
Per Wennberg
|
Edsbyns BK |
Söndagen den 13 oktober 11:00
|
Peter Claar
|
BK Klossen |
Fredagen den 1 november 16:00 Fredagen den 1 november 19:00
|
Robert Wikman
|
Åkeshovs BK |
Söndagen den 27 oktober 12:00 (Minst 8st för att denna ska bli av)
|
Robin Liljeberg
|
BK Karma |
Lördagen den 5 oktober 10:00 Lördagen den 5 oktober 13:00
|
Sanna Näsman
|
Skövde AIK BK |
Lördagen den 5 oktober 10:00 Lördagen den 5 oktober 13:00 Lördagen den 2 november 12:00
|
Sofia Berg
|
BK Klossen |
Söndagen den 13 oktober 11:00
|
Stefan Sjöström
|
Sandvikens AIK BK |
Onsdagen den 23 oktober 18:30
|
Stig Lundberg
|
Delta 72 |
Onsdagen den 9 oktober 18:30 Onsdagen den 23 oktober 18:30
|
Susanne Jansson
|
Wåxnäs BC |
Fredagen den 1 november 19:00
|
Sven-Erik Hedman
|
Delta 72 |
Onsdagen den 9 oktober 18:30
|
Sven-Inge Hallström
|
BK Klossen |
Lördagen den 12 oktober 13:00 Söndagen den 13 oktober 11:00
|
Terese Jonsson
|
Sandvikens AIK BK |
Lördagen den 5 oktober 10:00 Lördagen den 12 oktober 13:00 Söndagen den 27 oktober 12:00 (Minst 8st för att denna ska bli av) Lördagen den 2 november 12:00
|
Thomas Wallin
|
Rigel/Domnarvets BS |
Söndagen den 6 oktober 11:00
|
Tobias Jonsson
|
BK Enjoy |
Lördagen den 5 oktober 10:00 Lördagen den 5 oktober 13:00
|
Tomas Bergling
|
BK Granen |
Fredagen den 11 oktober 18:30
|
Tomas Hoffmar
|
Gävle KK |
Onsdagen den 9 oktober 18:30
|
Tomas Norgren
|
Ludvika BK |
Söndagen den 27 oktober 12:00 (Minst 8st för att denna ska bli av) Fredagen den 1 november 19:00
|
Torbjörn Olsson
|
Sandvikens AIK BK |
Söndagen den 6 oktober 11:00 Söndagen den 6 oktober 14:00 Söndagen den 13 oktober 11:00
|
Vesa Rontti
|
IKW/Köping BK |
Söndagen den 27 oktober 12:00 (Minst 8st för att denna ska bli av)
|
Viktoria Sandlund
|
IFK Umeå |
Söndagen den 27 oktober 12:00 (Minst 8st för att denna ska bli av)
|